Login form

Section categories

Search

Гласање

Како ви се допаѓа веб саитот?
Total of answers: 2

Наши пријатели

 • ВЕБ ДИЗЈАН
   МАИЛ МАРКЕТИНГ


  Statistics


  Total online: 1
  Guests: 1
  Users: 0
  Main » Files » влез

  АДЕК ВИРТУЕЛНА ОРДИНАЦИЈА
  2010-03-01, 4:46 PM

  Доколку кликннете на горната слика ке ви се отвори АДЕК виртуелен дизјнерски панел каде сто можете  сами да  ги крирате боите  на ординацијата како и на боите на СТОМАТОЛОШКИТЕ СТОЛИЦИ  и  Енетријерот во ординацијата . Ова алатка во многу нешта помага за по квалитетен избор /Се надеваме ке уживате во Витруелното опремување на вашата идна ординација .          

                 
  Category: влез | Added by: deko
  Views: 528 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
  Total comments: 0
  Name *:
  Email *:
  Code *: